Nightmore: Pas op, weerwolf!
Vanessa Walder
Nederlands | 18-03-2026 | 112 pagina's
9789493474031
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
14,99 12,50
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Nightmore: Pas op, weerwolf! van Vanessa Walder is een griezelig avontuur over een school vol vampieren, weerwolven en andere griezels, voor kinderen vanaf 8 jaar.
Tekst achterflap
Het spannende boek Nightmore: Pas op, weerwolf! vertelt het verhaal een hele gewone jongen, Fynn. Maar als hij gebeten wordt door een vervelende hond, wordt bij volle maan alles opeens anders. Nu moet hij naar een eng internaat middenin een mistig moeras. Een school met vampieren en zombies. En leraren die horrorfans zijn. Voor Fynn is een ding zeker: hier blijft hij niet!
Maar voor zijn gevaarlijke ontsnappingsplan heeft hij uitgerekend de hulp nodig van een duivels meisje... Een boek vol spanning, avontuur en mooie illustraties, voor de fans Dolfje Weerwolfje.
Details
| EAN : | 9789493474031 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Vertaler : | Merel Leene |
| Publicatie datum : | 18-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 219 mm |
| Breedte : | 157 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 380 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 112 |