Dilexi te, Ik heb je liefgehad
Paus Leo XIV
Nederlands | 19-03-2026 | 92 pagina's
9789493395756
Paperback / softback
15,00
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Dilexi te, Ik heb je liefgehad is de eerste apostolische exhortatie van paus Leo XIV. Al in de titel onthult deze exhortatie een connectie met Dilexit nos, Hij heeft ons liefgehad, de laatste encycliek van paus Franciscus, en de tekst is in zekere zin de voortzetting daarvan. ‘Liefde voor de Heer… is één met liefde voor de armen’, schrijft paus Leo. ‘Jezus zegt: “Al wat gij gedaan hebt voor een dezer geringsten van mijn broeders, hebt gij voor mij gedaan”. ‘Daarom’, zegt de paus, ‘is dit geen kwestie van louter menselijke vriendelijkheid, maar een openbaring: contact met hen die nederig en machteloos zijn, is een fundamentele manier om de Heer van de geschiedenis te ontmoeten’. - Inclusief gespreksvragen voor een synodaal gesprek - De geautoriseerde Nederlandse vertaling
Details
| EAN : | 9789493395756 |
| Uitgever : | Adveniat Geloofseducatie B.V. |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 7 mm |
| Gewicht : | 146 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 92 |