Donker is dromen
Jane Kohuth
Nederlands | 30-03-2026 | 32 pagina's
9789493394605
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
19,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Een poëtisch prentenboek van Jane Kohuth en Cindy Derby over het omarmen van de schoonheid van het donker. 'Donker is… nog onbewoonde werelden ontdekken. Donker is… op reis gaan naar betoverende plekken.' In dit prachtige verhaal vol poëtische woorden en sprankelende illustraties mag het donker er zijn. Wondere wezens dansen door de duisternis van de diepzee en ontwaken als de nacht valt in het donkere bos. In het donker komen magische werelden tot leven. 'Donker is… op avontuur gaan in je eigen dromen Donker is… iets schitterends, dus laat de nacht maar komen!' De lyrische teksten van Jane Kohuth en de fraaie illustraties van Cindy Derby nemen ons mee naar werelden waarvan je het bestaan alleen in het donker kunt ontdekken.
Details
| EAN : | 9789493394605 |
| Uitgever : | Samsara Uitgeverij B.V. |
| Vertaler : | Bette Westera |
| Publicatie datum : | 30-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 276 mm |
| Breedte : | 264 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 456 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 32 |