Judaisme ≠ Israël
Marc Ellis
Nederlands | 06-04-2026 | 300 pagina's
9789493349827
Paperback / softback
19,95
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Details
| EAN : | 9789493349827 |
| Uitgever : | Van Warven Produkties |
| Publicatie datum : | 06-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 347 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 300 |