Rechercheur De Klerck en tranen om Valentijn
P. Dieudonné
Nederlands | 07-04-2026 |
9789492715821
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
11,50
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Het is de avond van Valentijnsdag als een vrouw in paniek het alarmnummer belt. Haar vriend, Bart Biervliet, is niet teruggekeerd nadat hij naar natuurgebied De Esch vertrok om er jacht te maken op een kinderlokker. Zijn zevenjarige dochter Xandra ontving een valentijnskaart waarmee de pedofiel haar uitnodigde voor een ontmoeting in De Esch. De toegesnelde politie doorzoekt het natuurgebied maar treft Biervliet er niet meer aan. De Rotterdamse recherche buigt zich over de onverkwikkelijke verdwijning. Al gauw ontdekken De Klerck en zijn jonge assistent Klaver dat er meer speelde. Het onderzoek voert de speurders naar het Gooi en zelfs over de grens.
Rechercheur De Klerck en tranen om Valentijn is het veertiende deel in een detectiveserie over Lucien de Klerck en zijn assistent Ruben Klaver van de Rotterdamse recherche.
Details
| EAN : | 9789492715821 |
| Uitgever : | Vrije Uitgevers, De |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 202 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 196 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Reeks : | De Klerck |