34,95
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Details
| EAN : | 9789492434500 |
| Uitgever : | De Karmelieten |
| Publicatie datum : | 16-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 220 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 816 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 480 |
| Keywords : | bezinning;bidden;brandsma titus;contemplatie;elia;geloof;karmelieten;psalmen |