De avonturen van Sam, Eva, Bella en Karel
Martine Kalisvaart
Nederlands | 30-05-2026 | 34 pagina's
9789465445359
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
16,50
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Karel en zijn vrienden houden van lekker eten. Zelf koken is daarbij natuurlijk het leukst! Met hulp van Karels opa lukt het om zelf iets te maken. Helaas volgt daarna de afwas. Kan dat niet anders?
Tekst achterflap
Het is feest in het dorp. Karel en zijn vrienden smullen van lekkere poffertjes. Ze vragen zich af of ze die ook zelf zouden kunnen maken. Met behulp van de kookboeken van Karels opa worden ze voor even echte chef-koks, maar daarna moeten ze de hele keuken schoonmaken! Het poetsen duurt lang en Karel vindt het niet leuk. Kan dat niet anders? Op zoek naar een oplossing gaan ze naar Evert de egel. Gelukkig weet hij een manier om de vrienden te helpen. Samen maken ze heerlijke soep. En de afwas? Die is er niet!
Biografie
Martine Kalisvaart (1990) is geboren en getogen tussen de dieren op een boerderij in het Land van Maas en Waal. Ze studeerde biologie en werkte daarna vooral als biologiedocent in het voortgezet onderwijs. Tijdens dit werk ontdekte ze naast haar liefde voor de natuur ook een talent voor schrijven. Deze schrijfvaardigheid gebruikt ze nu in haar werk als auteur van schoolboeken en in haar vrije tijd bedacht ze een serie kinderverhalen. Dit is haar vierde en laatste boekje over de dierenvrienden Sam, Eva, Bella en Karel. Ook de tekeningen voor deze boekjes maakte ze zelf.
Details
| EAN : | 9789465445359 |
| Uitgever : | Boekscout |
| Publicatie datum : | 30-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 34 |