Nathans wraak

Irma de Jong-Brouwer


Nederlands | 24-04-2025 | 206 pagina's

9789465094823

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 21,99

 Voorraad in de winkel
   Te bestellen

   Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering

   Gratis geleverd vanaf € 20,00




Korte beschrijving/Annotatie

Nathan wordt enorm gepest op school en voelt zich eenzaam. Hij ziet geen uitweg meer, totdat hij kennismaakt met de gamewereld. Zou hij de pestkoppen met een online wraakactie kunnen verslaan?

Tekst achterflap

Als Nathan na de zomervakantie weer naar school moet, is hij op van de zenuwen. Zijn angstige voorgevoel klopt, want zijn ergste nachtmerrie komt uit. Hij wordt het doelwit van Elrick en Devon, de grootste pestkoppen van de school. Ze gaan tot het uiterste en doen hem pijn met hun wrede opmerkingen. Ze takelen hem toe wanneer niemand het ziet, ze laten hem dingen doen en zeggen die hij helemaal niet wil en wachten hem op, op onbewaakte plekken. Nergens voelt hij zich meer veilig. Hij kan er met niemand over praten, want dat zal grote gevolgen hebben voor zijn broer en zijn beste vriend. Uit angst durft hij bijna niet meer naar school, totdat hij de wereld van het gamen ontdekt. Hij bedenkt een listig plan, waarmee hij Elrick en Devon te grazen kan nemen, zonder dat ze weten wie hij is. Gaat het Nathan met deze wraakactie lukken om de pesters voor eens en voor altijd een lesje te leren?

Biografie

Irma Brouwer woont in Tzum en werkt als leerkracht op de basisschool. In haar dagelijkse werk ziet ze veel kinderen. Ieder met hun eigen achtergrond, ervaringen en emoties. Hierdoor reageert ieder kind ook anders op situaties. Voor kinderen is het soms moeilijk om gedrag van anderen begrijpen. Helemaal als het gaat om pestgedrag. Als kinderen worden gepest is dit een vreselijke ervaring, die nog jarenlang impact kan hebben. Echter ook de pester is lang niet altijd blij met zijn of haar rol. Gedrag komt altijd ergens vandaan. Dat betekent niet dat het pestgedrag goed te praten is, maar het kan wel helpen om iemands verhaal te kennen, zodat je het gedrag beter kunt begrijpen. Met dit boek wil Irma door de ogen van de gepeste Nathan, aan de jonge lezer laten zien dat een verhaal altijd twee kanten heeft. Dat zelfs een pester emoties heeft en het vaak niet eens leuk vindt om te pesten.

Details

EAN :9789465094823
Auteur: 
Uitgever :Boekscout
Publicatie datum :  24-04-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Te bestellen
Aantal pagina's :206