Blijven geloven in je kinderen
Henk Fonteijn
Nederlands | 01-03-2026 | 128 pagina's
9789463693530
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
16,95
Tijdelijk niet beschikbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Dit is een eerlijk en hoopvol boek voor ouders van wie de kinderen niet meer naar de kerk gaan. Tien jaar na Als je kinderen niet meer gaan deelt predikant Henk Fonteijn nieuwe gesprekken en inzichten over geloof in een veranderende wereld. Als vader van vijf volwassen kinderen schrijft hij met mildheid, wijsheid en persoonlijke betrokkenheid. Zonder oordeel, maar met vertrouwen in de kracht van liefde en geloof. “Geloof is niet overdraagbaar. Liefde wel.” Een inspirerende gids voor ouders, predikanten en anderen die zoeken naar houvast, geschreven door een theoloog met beide benen op de grond. “Ik heb mijn kinderen en hun partners gevraagd om opnieuw te willen meewerken aan deze bundel. Ik vermoed dat de lezer zal herkennen hoe zij, inmiddels tien jaar ouder en tal van ervaringen aan winst en verlies rijker, met hun reacties een herkenbare afspiegeling zijn van wat er in de generaties waartoe zij behoren, aan gedachten leeft.” Henk Fonteijn is predikant, schrijver en -vertaler. Hij werkte als krijgsmachtpredikant en is nu gemeentepredikant en gastvoorganger in binnen- en buitenland. Fonteijn publiceert over geloof, liturgie en interkerkelijke thema’s.
Details
| EAN : | 9789463693530 |
| Uitgever : | Buijten en Schipperheijn B.V., Drukkerij |
| Publicatie datum : | 01-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 192 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Keywords : | geloofsopvoeding;gezin;kerkelijk leven;pastoraat;secularisatie |