Stilte in de storm
Erik van den Brun
Nederlands | 30-04-2026 | 160 pagina's
9789463693523
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
15,90
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Details
| EAN : | 9789463693523 |
| Uitgever : | Buijten en Schipperheijn B.V., Drukkerij |
| Publicatie datum : | 30-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 277 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | geloof;geloofsgetuigenis;gezondheid;hoop;levensvragen;lijden;troost;ziekte |