Structuurjunkie-planner

Cynthia Schultz


Nederlands | 27-03-2024 | 176 pagina's

9789463494175

Agenda


€ 29,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering

   Gratis geleverd vanaf € 20,00




Tekst achterflap

Ben jij moe van je eindeloze takenlijsten en het overweldigende gevoel dat je altijd nog iets te doen hebt? Ben jij klaar om af te rekenen met chaos en stress? Ben je klaar om je doelen nu écht te behalen?

Dan is de succesvolle Structuurjunkie planner echt iets voor jou. Deze planner is ongedateerd, dus je kunt beginnen op het moment dat jou uitkomt. Een week overslaan? Geen probleem.
De planner heeft 4 jaaroverzichten, 13 maandoverzichten én 54 weekoverzichten, alsook lijntjespagina's achterin. Op elke pagina is voldoende ruimte aanwezig om bijkomende taken te noteren. Deze tijdloze, strak vormgegeven planner is in A4-formaat en wordt uitgegeven met twee leeslintjes, een Moleskine-envelop achterin en een los bijgevoegd notitieboekje op A6-formaat.

Deze luxe planner is van donkerblauw vegan leer. Deze zal niet uit de collectie gaan en altijd op voorraad blijven. Heb je geen idee waar je moet beginnen met je planner? In de gratis how-to-plan-cursus (t.w.v. € 49,95) legt Cynthia je kort en bondig uit hoe je je planner optimaal kunt gebruiken. Ze geeft je praktische tips zodat je meteen aan de slag kunt!

Details

EAN :9789463494175
Auteur: 
Uitgever :Blossom Books B.V.
Publicatie datum :  27-03-2024
Uitvoering :Agenda
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :304 mm
Breedte :218 mm
Dikte :27 mm
Gewicht :878 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :176
Reeks :  Structuurjunkie