De potjescoach
Inge Laenen
Nederlands | 15-04-2026 |
9789462777989
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
9,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Details
| EAN : | 9789462777989 |
| Uitgever : | Studio 100 NV |
| Publicatie datum : | 15-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 298 mm |
| Breedte : | 210 mm |
| Dikte : | 7 mm |
| Gewicht : | 202 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Reeks : | Bumba |