15,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Kenmerk
met flapjes
Details
| EAN : | 9789462777941 |
| Uitgever : | Studio 100 NV |
| Publicatie datum : | 11-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 261 mm |
| Breedte : | 261 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 576 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Reeks : | Bumba |