De zevende maan
Piergiorgio Pulixi
Nederlands | 03-03-2026 | 432 pagina's
9789400519701
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Misdaad en mythes met Sardinië en Lombardije als spannend decor, perfect voor de lezers van De stilte van de witte stad.
Tekst achterflap
Op een terras in Sardinië vieren commissaris Vito Strega, Eva Croce en Mara Rais de oprichting van een eenheid voor seriemoorden. Dan komt er een telefoontje dat hen abrupt terugroept naar het vasteland: in de moerassen van Lombardije is het lichaam van een jong meisje gevonden, vastgebonden en met een mysterieus masker op. Het tafereel doet denken aan een oude, onopgeloste zaak uit Sardinië die Eva en Mara maar al te goed kennen. Terwijl de aanwijzingen zich opstapelen, rijst één onheilspellende vraag: jagen zij op de moordenaar, of jaagt hij op hen? Een nieuwe thriller van de auteur van Het eiland van de zielen.
‘Fijne, korte hoofdstukken met een spooky laag (...) Heel bijzonder hoeveel informatie je meekrijgt over het land en zijn cultuur.’ – AD MEZZA over Het eiland van de zielen
‘Huiveringwekkend, maar tegelijk onweerstaanbaar.’ – LE SOIR over Een steek door het hart
Details
| EAN : | 9789400519701 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Publicatie datum : | 03-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 37 mm |
| Gewicht : | 558 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 432 |
| Reeks : | Echo's van het kwaad |