Geld moet wapperen
Terry Pratchett
Nederlands | 01-12-2009 | 328 pagina's
9789089680778
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Banking and Finance in Ankh-Meurbork. Dit keer is Pratchetts lachspiegel wel erg actueel! Weer krijgt Feucht von Lippvacht een aanbod dat hij niet kan weigeren. De Patriciër wil hem de Koninklijke Munt laten bestieren, en daarnaast ook de Ankh-Meurborkse Bank. Een geweldige baan! Maar dat geweld kon wel eens gevaarlijk dichtbij komen... Feucht weet niets van bankieren; voor hem was een bank louter iets om te beroven, en geld iets om te vervalsen. De Koninklijke Munt blijkt met verlies te draaien. Iemand heeft bij het Moordenaarsgilde een contract op zijn hoofd afgesloten. En dan moet hij ook nog elke dag de bankdirecteur uitlaten. Feucht heeft maar één optie: met geld wapperen. Maar zal hij daarmee de dreigende monetaire crisis weten te voorkomen?
Biografie
Terry Pratchetts Schijfwereld-reeks bevat totaal meer dan dertig delen. In 2008 werd hij in de adelstand verheven en in 2010 werd hem de Lifetime Achievement World Fantasy Award toegekend voor zijn onovertroffen bijdrage aan het genre. Op 12 maart 2015 overleed hij op 66-jarige leeftijd.
Details
| EAN : | 9789089680778 |
| Uitgever : | Meulenhoff Boekerij B.V. |
| Vertaler : | Venugopalan Ittekot |
| Publicatie datum : | 01-12-2009 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 462 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 328 |
| Reeks : | Schijfwereld |
| Keywords : | adelstand;ankh-meurbork;fantasy;lifetime achievement world fantasy award;schijfwereld;tiffany verwoert;tovenaars |