Meer breinbrekers van Mensa
Gareth Moore-Graham Jones
Nederlands | 22-04-2026 | 280 pagina's
9789059962101
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Ben jij klaar voor een mentale uitdaging die verder gaat dan de wekelijkse puzzel in de krant?
Dit boek biedt je vierhonderd gloednieuwe breinbrekers, samengesteld volgens de hoge standaarden van Mensa.
Een kleurrijk geïllustreerd boek vol oude bekenden als somsudoku's, kakuro's en blokpuzzels, en verrassende nieuwkomers als honderdvierkanten, cijferkettingen en pentomino's.
Meer breinbrekers van Mensa garandeert urenlange hersengymnastiek voor doorgewinterde puzzelaars.
Slogan/Promotie
Het puzzelboek met de échte hersenkrakers
Details
| EAN : | 9789059962101 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 192 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 716 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 280 |