Wij zijn van diamant

Alex Boogers


Nederlands | 21-05-2025 | 416 pagina's

9789048855179

Paperback / softback


€ 24,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering

   Gratis geleverd vanaf € 20,00




Korte beschrijving/Annotatie

Waar ligt de grens tussen onuitgesproken liefde en onbemind zijn?

Tekst achterflap

Wanneer de 21-jarige William onverwacht naar Seattle vertrekt, reist zijn broer Markus hem achterna. Een paar dagen later wordt het levenloze lichaam van Markus gevonden aan de voet van de Snoqualmie Falls. Voordat William met het lichaam van Markus terugreist naar Vlaardingen krijgt hij bij de receptie van zijn hotel een laatste gift van zijn broer. Het blijkt een notitieboek van opa Lovitz, een Joodse familievriend. Op weg naar het vliegveld begint William te lezen en zo ontdekt hij dat het tragische lot van zijn broer onontkoombaar was.

Wij zijn van diamant is een groots opgezette familiekroniek die laat zien hoe littekens uit het verleden generaties lang kunnen doorwerken: tussen vaders en zonen, tussen moeders en dochters, tussen vrienden en broers.

Recensie/Quote

Boogers bouwt prachtige zinnen.

Biografie

Alex Boogers (Vlaardingen, 1970) debuteerde in 1999 onder het pseudoniem M.L. Lee met Het boek Estee. Drie jaar later debuteerde hij met Het waanzinnige van sneeuw onder zijn eigen naam. Sindsdien is hij een vaste waarde in de Nederlandse literatuur. In 2016 werd Alleen met de goden bekroond met de Nederlandse Boekhandelsprijs en stond die roman eveneens op de shortlist van de Libris Literatuur Prijs.

Details

EAN :9789048855179
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  21-05-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :218 mm
Breedte :149 mm
Dikte :35 mm
Gewicht :570 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :416
Keywords :  afscheid;alex boogers;ambitie;authenticiteit;avontuur;beleving;creativiteit;cultuur;dilemma;diversiteit;dood;dromen;emotie;erfenis;ervaring;familie;familiedrama;familiekroniek;geschiedenis;groei;groeien;herinneringen;identiteit;inspiratie;intergenerationeel trauma;kracht;loyaliteit;moed;noodlot;ontdekking;ontmoeting;reflectie;reizen;samenkomst;samenleving;seattle;stilte;strijd;tijd;trauma's;trouw;verandering;verbetering;verbinding;verlangen;verlies;verwondering;vlaardingen;vriendschap;zoektocht