Op zoek naar Mila's lach
Mark Haayema
Nederlands | 20-02-2026 | 36 pagina's
9789047635314
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
10,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
De helende kracht van een lach
Tekst achterflap
Mila ligt in het ziekenhuis. De dokters weten nog niet wat er met haar aan de hand is. Mila weet één ding wel: ze gaat niet meer lachen. Nooit meer. Tot er twee rode neuzen in haar kamer verschijnen… Per verkocht exemplaar gaat er € 1,= naar CliniClowns
Slogan/Promotie
Een hartverwarmend en fantasievol verhaal, in samenwerking met CliniClowns. Per verkocht exemplaar gaat er € 1,= naar CliniClowns
Details
| EAN : | 9789047635314 |
| Uitgever : | Rubinstein Publishing BV |
| Publicatie datum : | 20-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 196 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 190 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 36 |
| Reeks : | Gouden Boekjes |