Carnaval der Dieren

Camille Saint-Saëns-Marjet Huiberts


Nederlands | 02-07-2019 | 16 pagina's

9789047626039

Paperback / softback


€ 14,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering

   Gratis geleverd vanaf € 20,00




Korte beschrijving/Annotatie

Een optocht van dieren in een luxe leporello met CD

Tekst achterflap

In dit kleurrijke boekje (met CD!) trekken de allerleukste dieren die Fiep Westendorp heeft getekend, in een vrolijke optocht voorbij. Ze passen heel goed bij het muziekstuk Carnaval der Dieren uit 1886 van de componist Saint-Saëns. Alle 14 delen van het muziekstuk hebben een dier als onderwerp. Een meesterlijke manier om kinderen met klassieke muziek kennis te laten maken! Met versjes van Marjet Huiberts die worden voorgelezen door Fay Lovsky. Dit bijzondere boekje is een lees-luistervariant van de educatieve muziekapp Carnaval der Dieren. Deze app is ontwikkeld door Uitgeverij Follow a Muse, in samenwerking met de Fiep Westendorp Foundation en in opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest, dat samen met de pianobroers Lucas en Arthur Jussen de muziek uitvoert. Met de educatieve app leren kinderen van groep 1 en 2 veel over muziek en dieren. In de app zitten 14 video-opnamen van de muziekuitvoering zijn verrijkt met prachtige animaties van de dieren van Fiep Westendorp.

Slogan/Promotie

Een optocht van dieren in een luxe leporello met cd. Naar het muziekstuk van Camille Saint-Saëns, in een uitvoering van het Koninklijk Concertgebouworkest met Arthur en Lucas Jussen. Tekeningen van Fiep Westendorp, versjes van Marjet Huiberts, voorgelezen door Fay Lovsky.

Biografie

MARJET HUIBERTS studeerde dans en pedagogiek en werkte ruim tien jaar als docent en consulent dans in het basisonderwijs. In 1998 won ze een wedstrijd voor tekstdichters bij Conamus. Sindsdien schrijft ze liedjes, gedichten en verhaaltjes voor Sesamstraat en is ze de tekstschrijver van theatermaker Frank Groothof. Ze schreef onder andere de liedteksten van zijn voorstellingen Gilgamesj, Vincent & Theo, De broertjes en de strijd om de Ring, Het Monster van het Labyrint, Orpheus en de Hellehond van de Hades, Sheherazade en de vertellingen van 1001 nacht en Porgy en Bess.

Details

EAN :9789047626039
Auteur: 
Uitgever :Rubinstein Publishing BV
Publicatie datum :  02-07-2019
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :171 mm
Breedte :171 mm
Dikte :13 mm
Gewicht :202 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :16
Keywords :  camille saint-saens;carnaval der dieren;concertgebouworkest;fay lovsky;fiep westendorp;gebroeders jussen;jussen;klassieke muziek;muziek;piano;rubinstein