Het ultieme mysterie puzzelboek
Gareth Moore-Gary Panton
Nederlands | 16-03-2026 | 192 pagina's
9789045330778
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
17,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Je staat als privédetective midden in de actie en moet tien lastige zaken oplossen en het spoor volgen om een sluwe misdaadgolf te stoppen. Met logische puzzels, rekenraadsels, doolhoven, geheime codes, geheugentests en nog veel meer is dit de ultieme test voor superspeurders overal ter wereld.
Details
| EAN : | 9789045330778 |
| Uitgever : | BBNC Uitgevers |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 244 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |