Lik
Tessel ten Zweege
Nederlands | 18-08-2026 | 192 pagina's
9789044551198
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
21,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 18/08/2026
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Prikkelend romandebuut over vrouwenliefde, solidariteit, en de vraag wie we geloven
De chaotische Brechtje vindt liefde bij Numidia, een zorgzame vrouw voor wie familie op nummer één staat. Als journaliste werkt Brechtje aan een onthullend stuk over misbruik, maar wanneer er emoties in het spel komen wordt haar werk in twijfel getrokken. Brechtjes onstuimige binnenwereld kleurt haar realiteit, haar relatie met Numidia en vervaagt de grenzen tussen feit en fictie.
Wordt je verhaal nog geloofd wanneer je wereldbeeld soms wankelt? Kan liefde overleven wanneer het voelt alsof je gek wordt?
‘Tessel ten Zweege heeft een scherp oog voor de scheuren in onze samenleving en het talent om precies daar verhalen te vinden.’ – Fleur Pierets
‘Bevlogen en geestig: Tessel ten Zweege schrijft over liefde alsof ze een mysterie oplost.’ – Valentijn Hoogenkamp
‘Met Lik heeft Tessel ten Zweege een slimme, warme en liefdevol confronterende roman geschreven waar ik geen genoeg van kon krijgen.’ – Nanoah Struik
Biografie
Tessel ten Zweege (Utrecht, 1998) is schrijver en programmamaker. Ze schreef eerder Dat zou jij nooit toelaten en Femicide, ontwikkelde en presenteerde voor NPO3 de serie Tessel In Cyberspace en regisseerde de documentaire De Feministen van Nu. Lik is haar fictiedebuut.
Details
| EAN : | 9789044551198 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 18-08-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |