Leven met impact
Gerrit ten Berge
Nederlands | 26-02-2026 | 128 pagina's
9789043544627
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
14,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Een ideaal cadeauboek voor een belijdenis of doop, over geloven in de dagelijkse praktijk.
Tekst achterflap
'Leven met impact' van docent en auteur Gerrit ten Berge is een praktisch boek voor jongvolwassenen die met Jezus willen leven. Want wat betekent geloven in de dagelijkse praktijk? In dit prikkelende boek behandelt Gerrit ten Berge in 50 korte hoofdstukken een bijbeltekst over de woorden van Jezus en spitst die toe op de dagelijkse praktijk van het leven. Elk hoofdstuk bevat een sprekend voorbeeld van een bekend persoon die zijn of haar geloof handen en voeten heeft gegeven. Een perfect boek om cadeau te geven bij belijdenis of doop.
Details
| EAN : | 9789043544627 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 284 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 128 |