Moedermijmeringen
Willemine van der Zwaag-Priscilla Docter- Agteres
Nederlands | 09-04-2026 | 192 pagina's
9789043544610
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Een ideaal en hartverwarmend cadeauboek voor moederdag of steunboek voor moeders, met prachtige illustraties.
Tekst achterflap
Overdenkingen, gebeden en gedachten over moederschap
Moederm?meringen is een inspiratieboek vol bemoediging en herkenning voor jou als moeder. Het bevat hartverwarmende (bijbel)teksten, prachtige illustraties en inspirerende overdenkingen die je eraan herinneren dat je er als moeder nooit alleen voor staat. Dit boek nodigt uit om even tot rust te komen, je hart te laten vullen en Gods aanwezigheid te ervaren in je rol als moeder. Een waardevol geschenk voor jezelf of voor een moeder die je dierbaar is.
Biografie
Willemine Bunk-van der Zwaag is moeder van drie kinderen, fotografe en maakt illustraties.
Details
| EAN : | 9789043544610 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 238 mm |
| Breedte : | 181 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 696 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |