George MacDonald
C.S. Lewis
Nederlands | 26-02-2026 | 192 pagina's
9789043544139
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
21,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Voor elke dag een intrigerende gedachte van C.S. Lewis over zijn Schotse leermeester, voor de liefhebbers van verbeelding en theologie.
Tekst achterflap
'George MacDonald' van C.S. Lewis is een dagboek met voor elke dag een inspirerende kennismaking met het werk van Lewis’ Schotse leermeester. C.S. Lewis werd immers diep beïnvloed door George MacDonald (1824-1905), de Schotse schrijver, dichter en predikant die fantasie en christelijk geloof meesterlijk verbond. In dit dagboek kiest Lewis voor elke dag een intrigerende gedachte van zijn leermeester. Het is een ideale kennismaking met MacDonald, die zowel prachtige fantasieverhalen als diepzinnige theologie schreef. Lees het rustig, dag voor dag, en ontdek hoe zijn wijsheid Lewis inspireerde en jou kan inspireren. Een boek voor iedereen die houdt van geloof, fantasie en nadenken over het leven.
Details
| EAN : | 9789043544139 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Arend Smilde |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 149 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 332 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |