Mijn eerste 100 dieren
Celine Freeman
Nederlands | 11-03-2026 | 26 pagina's
9789036650175
Boord boek
Bekijk inkijkexemplaar
9,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Eerste dierenwoordenboek met 100+ duidelijke foto’s, handig ingedeeld in categorieën, om op een speelse manier de woordenschat van je kleintje te vergroten.
Tekst achterflap
Laat je kleintje kennismaken met zijn of haar 100 eerste dieren. Stimuleer de vroege taalontwikkeling met meer dan 100 foto's, die in categorieën zijn verdeeld om het leren leuk en simpel te maken.
Slogan/Promotie
Eerste dierenwoordenboek met 100+ duidelijke foto’s, handig ingedeeld in categorieën, om op een speelse manier de woordenschat van je kleintje te vergroten.
Details
| EAN : | 9789036650175 |
| Uitgever : | Rebo Productions |
| Vertaler : | Rebo Productions B.V. |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Boord boek |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 220 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 379 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 26 |
| Keywords : | 100;aanwijzen;baby;categoriseren;dieren;educatief;eerste;foto;kartonboek;kleuters;leren;ontdekken;ontwikkeling;peuters;plaatjes;taal;voorlezen;woordenschat;woordjes |