Game Helden tegen de ninja's
Marcel van Driel
Nederlands | 17-02-2026 | 104 pagina's
9789030511038
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
In heel Europa verwoesten geheimzinnige ninja’s dierenklinieken. Om ze te stoppen, racen de Game Helden naar Parijs. Daar worden ze niet alleen aangevallen door de ninja’s, maar ook door angstaanjagende beestmensen, zoals een minotaurus, een luipaardin en een beerman. Maar zijn de ninja’s wel de echte vijand? Wie is toch die dokter Moro? En welk gevaar dreigt er op Konijneneiland? Lukt het de Game Helden de vernietiging van de hele wereld te voorkomen?
Details
| EAN : | 9789030511038 |
| Uitgever : | Billy Bones |
| Publicatie datum : | 17-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 348 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 104 |
| Reeks : | Game Helden |