Dood spoor
Jo Callaghan
Nederlands | 12-02-2026 | 416 pagina's
9789026369698
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Boek 2 in de Kat en Lock-serie. Eén agent gedreven door instinct, één door logica. Samen moeten ze een moordenaar vinden.
Tekst achterflap
Kat en haar ai-collega Lock krijgen een lugubere zaak toegewezen: een man is gekruisigd boven op een heuvel gevonden, en zij moeten achterhalen wie de dader is. De pers duikt erbovenop, het hele land kijkt mee. Wanneer er nog een slachtoffer wordt gevonden dat gekruisigd is, wijst dat erop dat ze een seriemoordenaar zoeken.
De politie neemt een drastisch besluit en laat een waarschuwing uitgaan naar alle mannen uit de streek met het advies om pubs te mijden, ’s nachts thuis te blijven en niet met vreemden mee te gaan. Terwijl Kat en Lock samenwerken om een link tussen de slachtoffers te vinden en zo te voorkomen dat de moordenaar weer toeslaat, tikt de klok door…
Ze weten maar al te goed dat seriemoordenaars zelden stoppen – tenzij ze daartoe worden gedwongen.
Over In een oogwenk:
‘Een ongelooflijk spannend en adembenemend boek.’ – Maarten ’t Hart
‘Heerlijk om te lezen.’ – VN Detective & Thrillergids
Biografie
Jo Callaghan werkt als senior strateeg en doet onderzoek naar de toekomstige impact van AI. Eerder verscheen van haar In een oogwenk. Ze woont in de Midlands, in Engeland.
Details
| EAN : | 9789026369698 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Vertaler : | Ernst de Boer - Ankie Klootwijk |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 137 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 438 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 416 |
| Reeks : | Kat en Lock |