Terugkeer
Michael Berg
Nederlands | 17-06-2025 | 448 pagina's
9789026346750
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
23,99 15,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Boek 1 in de Mergellandmoorden-serie. Alex keert na een periode in Amsterdam terug in Zuid-Limburg als hoofd van het coldcaseteam. Terugkeer staat op de longlist voor de NBD Biblion Gouden Strop 2026.
Tekst achterflap
Na een traumatische ervaring bij de Amsterdamse politie keert Alex Nievelsteijn terug naar zijn geboorteplaats in Zuid-Limburg om leiding te geven aan het coldcaseteam. Een vermissingszaak van een jonge moeder leidt tot de jacht op een seriemoordenaar. Intussen wordt Limburg opgeschrikt door de gruwelijke vondst van menselijke botten in een groeve.
In de serie De Mergellandmoorden laat Michael Berg een ander Zuid-Limburg zien dan dat van de toeristenfolders. Achter het lieflijke heuvellandschap gaat een wereld schuil van vriendjespolitiek, corruptie, seksueel misbruik en moord. De Mergellandmoorden-serie bestaat uit de volgende delen:
1. Terugkeer
2. Vergelding
3. Finale
‘Vlijmscherpe observaties, bloedstollende situaties en pakkende dialogen.’ – juryvoorzitter de Gouden Strop
Biografie
Michael Berg schreef 10 thrillers. Met Nacht in Parijs won hij in 2013 de Gouden Strop. Hôtel du Lac, Het meisje op de weg en Broertje belandden op de shortlist van de Gouden Strop en de Diamanten Kogel.
Details
| EAN : | 9789026346750 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Publicatie datum : | 17-06-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 470 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 448 |
| Reeks : | De Mergellandmoorden |