De Cock en het kind van de rekening

Baantjer


Nederlands | 12-12-2023 | 144 pagina's

9789026159015

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 12,50

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering

   Gratis geleverd vanaf € 20,00




Korte beschrijving/Annotatie

Baantjer 93. De Cock verwijst een verwarde man die aan zijn deur staat door naar het politiebureau. Een dag later wordt de man dood gevonden. Een oude vete uit de onderwereld…?

Tekst achterflap

Op oudejaarsavond wordt De Cock gestoord door onverwacht bezoek. Op zijn stoep staat een haveloze man met een woeste baard die zegt dat hij zal worden vermoord door twee jonge gasten. De Cock vermoedt dat hij te maken heeft met een verwarde geest en verwijst hem door naar het politiebureau.

Een paar dagen later wordt de man dood aangetroffen op een bankje op de Noordermarkt. Vermoord. Hij blijkt Joop Koedam te zijn, een oude inbreker die De Cock ooit nog heeft gekend. Even later wordt er een tweede dode uit hetzelfde circuit aangetroffen.

De Cock gelooft niet in toeval en denkt dat de twee het slachtoffer zijn van een oude vete in de onderwereld…

De Cock en het kind van de rekening is het 93e avontuur van rechercheur De Cock van Bureau Warmoesstraat.

Biografie

A.C. Baantjer is onsterfelijk geworden met zijn ‘De Cock’-reeks, waarvan alle delen leverbaar zijn als boek, luisterboek en als e-book. Peter Römer is auteur en acteur. Nadat de De Cock-reeks werd voortgezet met vijf door hem geschreven delen naar de scenario’s van de tv-serie Baantjer, vervolgt hij nu de reeks met nieuw geschreven boeken. Zijn ‘De Cock’jes’ worden geprezen om de authentieke verhaallijnen en dialogen.

Details

EAN :9789026159015
Auteur: 
Uitgever :VBK Media
Publicatie datum :  12-12-2023
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :200 mm
Breedte :130 mm
Dikte :15 mm
Gewicht :200 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :144
Reeks :  Baantjer