De Cock en de vermoorde onschuld
Baantjer-Peter Romer
Nederlands | 13-02-2021 | 144 pagina's
9789026137488
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 13,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Er is een kind neergeschoten op de Haarlemmerstraat. Al snel blijkt dat het gaat om een liquidatiepoging in het criminele circuit. Een zaak voor De Cock en Vledder.
Tekst achterflap
Baantjer deel 77. 'De Cock en de vermoorde onschuld'. Peter Römer schrijft met succes de nieuwe delen van de De Cock-serie. Baantjer is inmiddels populair als boek, als tv-serie en als theaterstuk Baantjer. Deel 77 in de De Cock-serie, 'De Cock en de vermoorde onschuld'is actueel,Amsterdams en écht De Cock.
Amsterdam, de warmste dag van het jaar. Er is een kind neergeschoten op de Haarlemmerstraat. De Cock verneemt dat het meisje is neergeschoten onder de ogen van haar moeder. Als snel blijkt dat het gaat om een liquidatiepoging in het criminele circuit. Het wordt voor De Cock niet makkelijk om de dader te vinden want niemand praat vrijuit en iedereen heeft iets te verbergen.
Biografie
Peter Römer is vanaf deel 71 de schrijver van de succesvolle De Cock-reeks, de langst lopende serie detectives ter wereld. Zijn Baantjers zijn geheel in de geest en de stijl van A.C. Baantjer, de in 2010 overleden meester zelf, en worden geprezen om de authentieke verhalen.
Details
EAN : | 9789026137488 |
Uitgever : | VBK Media |
Publicatie datum : | 13-02-2021 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 198 mm |
Breedte : | 130 mm |
Dikte : | 14 mm |
Gewicht : | 186 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 144 |
Reeks : | Baantjer |