Hongertocht
Kim Bekkers
Nederlands | 24-03-2026 | 144 pagina's
9789025889555
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Korte beschrijving/Annotatie
Hongertocht, het debuut van auteur Kim Bekkers, is een meeslepende, historische jeugdroman over de Hongerwinter.
Tekst achterflap
Hongertocht, het aangrijpende debuut van auteur Kim Bekkers, speelt zich af in Rotterdam tijdens het jaar 1944. Tijdens de ijskoude oorlogswinter ziet Tonni geen andere oplossing: zij is de enige uit het gezin die nog op hongertocht kan gaan. Bij een controlepost met Duitse soldaten durft bijna niemand verder. Maar Tonnie móét verder, ze moet eten vinden voor haar familie. Helemaal alleen gaat ze op weg, in een ijskoude wereld waarin ze niemand kan vertrouwen.
Historische jeugdroman over de Hongerwinter van 1944, gebaseerd op herinneringen van de oma van de auteur. Voor lezers vanaf 10 jaar.
Details
| EAN : | 9789025889555 |
| Uitgever : | WPG Kindermedia |
| Publicatie datum : | 24-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 334 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 144 |