€ 22,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 07/01/2026
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Hoe ver zou jij gaan om een bestseller te schrijven?
Vlak na verschijning van zijn nieuwe boek wordt thrillerauteur Raymond Salinas op klaarlichte dag voor zijn huis neergeschoten. Rechercheur Vanessa Frank krijgt de zaak toegewezen en ontdekt dat Salinas door zijn uitgebreide research connecties had binnen verschillende criminele netwerken, zowel in Zweden als daarbuiten.
Vanessa vermoedt daarom dat Salinas’ dood daar iets mee te maken heeft, maar is die verbonden aan zijn net verschenen of juist zijn aankomende boek? En moet de dader gezocht worden binnen een Zweedse bende of een internationaal drugsnetwerk? Of is er misschien sprake van een heel ander motief?
Bestseller is het los te lezen zesde deel in de razendpopulaire Vanessa Frank-serie, voor de fans van Samuel Bjørk en Jo Nesbø.
‘De geweldige personages en spanningsboog tillen Bestseller naar een hoog niveau. Misschien wel Engmans meest doordachte thriller tot nu toe.’ – Verdens Gang
‘Een uitstekende misdaadroman: spannend, goedgeschreven en actueel.’ – BTJ
‘Pascal Engman heeft zichzelf opnieuw overtroffen.’ – Aftonbladet
Biografie
Pascal Engman is journalist en een van de succesvolste Scandinavische thrillerauteurs van zijn generatie. Zijn waanzinnig populaire boeken rondom Vanessa Frank verschijnen in 20 landen en werden ruim 2 miljoen keer verkocht.
Details
EAN : | 9789021463131 |
Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
Vertaler : | Nannie de Graaff |
Publicatie datum : | 07-01-2026 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Status : | Nog niet beschikbaar |
Aantal pagina's : | 464 |
Reeks : | Vanessa Frank |