Sam schiet. Dromen van een beker
Fred Diks
Nederlands | 16-03-2026 | 48 pagina's
9789020693348
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
12,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Sam en Noor gaan samen met de rest van hun klas meedoen aan een voetbaltoernooi. Ze hebben er ontzettend veel zin in, maar hun juf is niet echt een goeie trainer… Wat nu?
Details
| EAN : | 9789020693348 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 231 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 274 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 48 |
| Reeks : | Lekker lezen met Kluitman |