12,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Bibi vindt een gigantisch ei op de markt. Haar vader kan niet wachten om er een enorm roerei van te maken. Maar Bibi heeft een heel ander plan: ze gaat het uitbroeden.
Details
| EAN : | 9789020693287 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 274 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 48 |
| Reeks : | Lekker lezen met Kluitman |