Het kleine draakje in gevaar & Het kleine draakje in de val
Sanne de Bakker
Nederlands | 16-03-2026 | 64 pagina's
9789020676891
Hardback
13,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Het derde en vierde deel van ‘Het kleine draakje’ nu ook gebundeld! In Het kleine draakje in gevaar klopt de moeder van draak Piet bij Roos aan. De heks heeft Piet ontvoerd! De heks wil hem best teruggeven, maar alleen in ruil voor Roos... In Het kleine draakje in de val staat Roos oog in oog met een enge slang. Hij wil dat ze haar naar het eiland Plonk brengt, waar Piet en zijn mama wonen. Ze wil hen niet in gevaar brengen, maar de slang is heel erg eng. Wat moet ze nu doen?
Details
| EAN : | 9789020676891 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 314 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |
| Reeks : | Lekker lezen met Kluitman |