Pip en Peer gaan naar zee
Daniëlle Schothorst
Nederlands | 16-03-2026 | 32 pagina's
9789020676877
Hardback
11,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Pip en haar paardje Peer maken een rit naar het strand. Ze zijn namelijk nog nooit samen aan zee geweest! Ze hebben de grootste lol, maar dan wordt het vloed en is de zandbank niet meer te zien… Wat nu?
Details
| EAN : | 9789020676877 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 292 mm |
| Breedte : | 161 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 236 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Leren lezen met Kluitman |