11,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Teun vindt een gewonde eekhoorn. Gelukkig is zijn moeder dierenarts en kan zij het beestje helpen. Hij wil de eekhoorn het liefst houden, maar dat dat kan natuurlijk niet: ze is een wild dier. Teun ontdekt dat echte dierenliefde niet betekent dat hij Ekkie opsluit, maar dat hij haar loslaat.
Details
| EAN : | 9789020676860 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 160 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 236 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Leren lezen met Kluitman |