De Backroom Files
Michael Reefs
Nederlands | 16-03-2026 | 192 pagina's
9789020668384
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
16,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Wanneer Milan, Jesse en Fay een angstaanjagend filmpje over de Backrooms op TikTok zien, willen ze hier direct meer van weten. Zeker omdat het zich afspeelt in de fabriek aan de rand van hun dorp. Bij de fabriek ontdekken ze de toegang tot dit doolhof van oneindige gangen, zwembaden en kantoren, gebouwd door een ontspoorde AI die steeds nieuwe werelden creëert. Maar in de schaduwen loert iets. Iets wat jaagt. Iets wat glitcht. Wat begint als een spel, verandert al snel in een race tegen de klok. Kunnen de kinderen ontsnappen aan Hollowface – het angstaanjagende glitchwezen – of worden ze voor altijd opgeslokt door het systeem?
Details
| EAN : | 9789020668384 |
| Uitgever : | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 219 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 378 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 192 |
| Reeks : | Horrorzone |