Skatekeet
Keet Oldenbeuving-Elsbeth Teeling
Nederlands | 25-08-2026 | 184 pagina's
9789000403509
Hardback
17,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 25/08/2026
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Stoer verhaal gebaseerd op het leven van olympisch skateboarder Keet Oldenbeuving
De elfjarige Keet voelt zich in haar klas steeds vaker alleen, nu haar beste vriendin naar de populaire make-upmeiden toetrekt. Dan ontdekt ze skateboarden. Op haar board voelt ze zich vrij en goed zoals ze is. Als er een nieuw skatepark in de stad opent, kan ze niet wachten om met lessen te beginnen. Maar de meeste jongens daar nemen Keet niet serieus, een mysterieus skatemeisje negeert haar compleet en thuis begint haar moeder steeds meer te zeuren. Ligt het dan allemaal aan haar?
'SkateKeet' is het stoere en op eigen ervaringen gebaseerde verhaal van skateboarder Keet Oldenbeuving, geschreven samen met haar moeder, auteur Elsbeth Teeling. Extra leuk: naast Keets ervaringen lees je ook van alles over beginnen met skateboarden, met bijbehorende tips en tricks. Een tof en inspirerend kinderboek om zelf te lezen vanaf 8 jaar.
Biografie
Keet Oldenbeuving is Europees kampioen skateboarden en tweevoudig olympiër. In 2015 verscheen de documentaire Skatekeet, over skateboarden en jezelf zijn, op het Cinekid Festival en als ZappDoc.
Elsbeth Teeling is schrijver van diverse boeken over (relaxt) ouderschap en ze is oprichter van De Club Van Relaxte Moeders. Ze is moeder van Keet (2004) en Teun (2010).
Details
| EAN : | 9789000403509 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Publicatie datum : | 25-08-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 184 |
| Keywords : | elsbeth teeling;identiteit;keet oldenbeuving;kinderboek;olympische spelen;skateboarden;skatekeet;skaten;stoer;tips en tricks;vanaf 8 jaar;waargebeurd verhaal;zelf lezen;zelfbeeld |