Sam, ik neem je altijd mee
Soesja van Grondelle
Nederlands | 07-04-2026 | 200 pagina's
9789000402304
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Een ontwapenend boek over rouw bij verlies van een broer (of zus)
Hoe leef je verder als je broer van de ene op de andere dag er niet meer is? Sam verdronk in het IJ in Amsterdam na een avondje uit. In dit boek deelt Soesja, net als in haar video's online, veel over haar rouwproces: hoe heeft de dood van haar broer haar beïnvloed? Welke angsten moet ze overwinnen? Is de band met haar ouders, haar vriend en haar vrienden veranderd? Maar ook: wat moet je niet, en ook vooral wel zeggen tegen iemand die met verlies te maken heeft? Wat helpt, en hoe kom je je dagen door?
Soesja is open en eerlijk, en weet haar gevoelens prachtig te omschrijven. Zij geeft woorden aan emoties waar anderen geen woorden voor kunnen vinden. Met dit boek maakt Soesja de dood en rouw bespreekbaar op een manier die zorgt voor herkenning en verbinding. Sam blijft via het boek vereeuwigd, mede dankzij de prachtige illustraties van Soesja's schoonzus Marijn Bouwman.
Soesja van Grondelle volgde een creatieve opleiding tot meubelmaker. Na de plotselinge dood van haar broer begon ze haar rouwproces te delen op sociale media. Meteen bleek dat mensen het enorm fijn vonden om Soesja's video's te bekijken en met haar mee te leven.
Biografie
Soesja van Grondelle volgde een creatieve opleiding tot meubelmaker. Na de plotselinge dood van haar broer begon ze haar rouwproces te delen op social media. Meteen bleek dat mensen het enorm fijn vonden om Soesja’s video’s te bekijken en met haar mee te leven, niet alleen door de likes maar vooral door de vele warme en eerlijke reacties. Haar publiek blijft groeien.
Details
| EAN : | 9789000402304 |
| Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 279 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 200 |
| Keywords : | broer;dood;rouw;rouwproces;rouwverwerking;social media;tiktok;verlies |