Nog 24 nachtjes…

Marianne Busser-Ron Schröder


Nederlands | 13-11-2025 | 48 pagina's

9789000400782

Hardback


€ 14,99

 Voorraad in de winkel

   Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering

   Gratis geleverd vanaf € 20,00




Tekst achterflap

Nog 24 nachtjes, 't lijkt lang, maar 't is algauw,
dan zijn er vast cadeautjes voor mij en ook voor jou
dan steken we weer samen de mooiste kaarsjes aan
en zal de Kerstman in zijn slee weer langs de huizen gaan

Met Nog 24 nachtjes... tel je al voorlezend samen met je kind af tot het kerstfeest. Elke dag in december lees je een nieuw verhaal over de Kerstman, de rendieren of de elfen, maar ook over ijsberen, kersttruien of verstoppertje spelen in de sneeuw. Alle verhalen in deze vrolijke bundel werden geschreven met het klinkende rijm en de humoristische inslag die het werk van Marianne Busser en Ron Schröder sinds jaar en dag zo geliefd maakt.

Nog 24 nachtjes... is een vrolijk prentenboek op rijm om mee af te tellen tot Kerstmis. Een feest om voor te lezen aan kinderen vanaf 4 jaar! Met speelse illustraties van Marijn van der Wateren.

Biografie


Marianne Busser (1958-2025) en Ron Schröder (1958) hebben samen talloze voorleesboeken en bewerkingen van klassieke verhalen gemaakt. Onlangs verschenen Het enige echte voorleesboek van de Kerstman en Het voorleesboek vol fabels. Marianne overleed in januari 2025.

Details

EAN :9789000400782
Auteur: 
Uitgever :Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Publicatie datum :  13-11-2025
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet beschikbaar
Aantal pagina's :48
Keywords :  adventsboek;adventskalender;elfen;grappig;kerst;kerstman;kerstmis;marianne busser;op rijm;prentenboek;rendieren;ron schroder;voorlezen;winter