Kijk nou wat ik kan!
Michel de Boer
Nederlands | 26-11-2024 | 48 pagina's
9789000381821
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 16,99
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Wat kun jij allemaal?
In de dierentuin wordt Schildpadje geboren. Hij ontmoet de andere dieren en ziet wat ze allemaal kunnen. Leeuw kan brullen, Apie kan slingeren, Gier kan vliegen. Schildpadje kan al die dingen niet. Eigenlijk kan hij helemaal niks. Of toch wel?
Dit grappige en herkenbare verhaal leert jonge kinderen om zich niet te spiegelen aan anderen, maar om hun eigen talenten te ontdekken. Deze positieve les over gewoon jezelf zijn wordt op humoristische wijze verteld. Het hele boek is kleurrijk geïllustreerd door Michel de Boer, en is voor te lezen aan kinderen vanaf 2 jaar.
Biografie
Michel de Boer (1966) is een Nederlandse illustrator en schrijver. Hij werd samen met zijn tweelingbroer geboren in Den Helder. Als kind deden ze niets liever dan tekenen en verhalen verzinnen. Michel deelt zijn atelier met zijn vrouw Leontine Gaasenbeek, die ook kinderboeken illustreert. Hij heeft meer dan 300 boeken voorzien van illustraties en 45 boeken geschreven. Zijn bekendste werk is de serie Opa Knoest, die is verschenen in 10 landen, waaronder de Verenigde Staten. Zijn passie voor dieren is vaak terug te vinden in zijn werk, dat zich vooral kenmerkt door humor en vrolijke kleuren.
Details
EAN : | 9789000381821 |
Uitgever : | Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum |
Publicatie datum : | 26-11-2024 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 307 mm |
Breedte : | 247 mm |
Dikte : | 11 mm |
Gewicht : | 611 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 48 |
Keywords : | dieren;dierentuin;diversiteit;illustratie;kijk eens wat ik kan;kinderboek;ontdekken;prentenboek;schildpad;uniek;zelfvertrouwen |