14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
An alarm sounds in the middle of the night for a burglary in progress at a winter-closed campsite in Bredäng, outside Stockholm. On the floor lies a young man sleeping with a severed arm as a pillow. So begins the sleepless hunt for a serial killer who is only just getting started .
Details
| EAN : | 9781838777920 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 26-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 344 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 512 |
| Reeks : | Joona Linna |