Colour and Solve: The Secret Admirer
Lucy Quinn
Engels | 26-03-2026 | 64 pagina's
9781837251407
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
A cute colouring book with a mystery story to solve.
Details
| EAN : | 9781837251407 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 26-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 212 mm |
| Dikte : | 5 mm |
| Gewicht : | 189 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |
| Reeks : | Cute & Cosy |