14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
Richard's adopted French home town is in the middle of a huge celebration, when the local mayor turns up dead - having apparently been killed twice. Richard and Valérie enter into a race to solve the crime first.
Details
| EAN : | 9781788425933 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 309 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Reeks : | A Follet Valley Mystery |