All The Other Mothers Hate Me
Sarah Harman
Engels | 09-04-2026 | 320 pagina's
9780008698034
Paperback / softback
14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retour mogelijk binnen 30 dagen na levering
Gratis geleverd vanaf € 20,00
Tekst achterflap
'SPIKY, WITTY' PANDORA SYKES 'FUNNY, PACY’ GUARDIAN 'CHAOTIC, SNARKY, VERY FUNNY' GOOD HOUSEKEEPING 'AN ABSOLUTELY WILD RIDE' INDEPENDENT
Details
| EAN : | 9780008698034 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 218 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 320 |